Poslední věta_favicon

Údržba webu

Právě probíhá údržba webu. Prosím vratte se později.

Jsme k dispozici
Nevíte si s něčím rady? Napište nám do chatu nebo rovnou volejte:

Pro partnery

Přidejte se mezi naše partnery

Nabídněte svým klientůmzaměstnancům či partnerům něco navíc. Závěť znamená nejen řešení vypořádání majetku pro jejího autora (zůstavitele), ale může z ní mít přínos například i nezisková organizace.

Staňte se naším partnerem

Naše myšlenka

V Německu nebo Anglii má závěť kolem 50% dospělé populace. Mělo by se totiž jednat o základní právní dokument a projev slušnosti zůstavitele vůči pozůstalým. Finance generované z dědického řízení mohou současně být zajímavý zdroj příjmů nejen pro neziskové organizace. A proto nabízíme sepsání závěti bezpečně a z pohodlí domova, aby si závěť mohl připravit opravdu každý. 

Co získáte?

Provizi, benefit, příjmy z dědického řízení

Nabídněte možnost pořídit si závěť svým klientům, partnerům nebo zaměstnancům. Můžete získat provizi, nový benefit nebo příjem z dědického řízení. 

Partnerství

Můžete s námi vzdělávat společnost o následcích smrti a právní gramotnosti s tím spojené. Smrt a právní následky by neměly být tabu.

Pomoc neziskovým organizacím

Spolupracujeme s neziskovými organizacemi jako jsou například útulky pro psy. Díky závětím mohou tyto organizace získat další zdroj příjmů. A Vy nám s tím můžete pomoci. 

Chceme, aby téma “co se stane s majetkem po smrti” již nebylo tabu.

Jak to funguje?

Pokud máte zájem o spolupráci, napište nám na email info@posledniveta.cz nebo vyplňte formulář a my Vám povíme víc! 

Staňte se naším partnerem
chevron-down