Poslední věta_favicon

Údržba webu

Právě probíhá údržba webu. Prosím vratte se později.

Pro partnery

Přidejte se mezi naše partnery

Nabídněte svým klientůmzaměstnancům či partnerům něco navíc. Závěť znamená nejen řešení vypořádání majetku pro jejího autora (zůstavitele), ale může z ní mít přínos například i nezisková organizace.

Staňte se naším partnerem

Naše myšlenka

V Německu nebo Anglii má závěť kolem 50% dospělé populace. Mělo by se totiž jednat o základní právní dokument a projev slušnosti zůstavitele vůči pozůstalým. Finance generované z dědického řízení mohou současně být zajímavý zdroj příjmů nejen pro neziskové organizace. A proto nabízíme sepsání závěti bezpečně a z pohodlí domova, aby si závěť mohl připravit opravdu každý. 

Co získáte?

Provizi, benefit, příjmy z dědického řízení

Nabídněte možnost pořídit si závěť svým klientům, partnerům nebo zaměstnancům. Můžete získat provizi, nový benefit nebo příjem z dědického řízení. 

Partnerství

Můžete s námi vzdělávat společnost o následcích smrti a právní gramotnosti s tím spojené. Smrt a právní následky by neměly být tabu.

Pomoc neziskovým organizacím

Spolupracujeme s neziskovými organizacemi jako jsou například útulky pro psy. Díky závětím mohou tyto organizace získat další zdroj příjmů. A Vy nám s tím můžete pomoci. 

Chceme, aby téma “co se stane s majetkem po smrti” již nebylo tabu.

Jak to funguje?

Pokud máte zájem o spolupráci, napište nám na email info@posledniveta.cz nebo vyplňte formulář a my Vám povíme víc! 

Staňte se naším partnerem
chevron-down